Memoriál Jaroslava Trgiňu 3. ročník 21.07.2019

Malokalibrová športová pištoľ

Poradie Meno Organizácia 1 PI 2 PI Súčet
I.
KHÜEBACHOVÁ Martina
ŠSK Handlová
140 141 281
II.
ČEMAN Miroslav ŠSK Zvolen 137 142 279
III. IHRING Karol MŠK Žiar nad Hronom 139 139 278
4. ŠULEK Filip MŠK Žiar nad Hronom 140 135 275
5. STACHO Ján ŠSK mesta Martin 138 137 275
6. HLINKA Michal ŠSK mesta Martin 135 139 274
7. GRÚBER Marian MŠK Žiar nad Hronom 133 140 273
8. BUBLÁK Dušan ŠSK Handlová 131 138 269
9. KHÜEBACH Blažej BC Prievidza 131 137 268
10. VRÁBEL Milan BC Prievidza 131 136 267
11. LALUHA Stanislav ŠSK Handlová 127 140 267
12. BUNDZEL Juraj ŠSK Handlová 133 133 266
13. ZSIGA Eduard Zvolenská Slatina 131 133 264
14. VNUČKO Ján BC Prievidza 133 130 263
15. VÝBOCH Ján Zvolenská Slatina 133 130 263
16. MALČEK Ivan ŠSK VTJ Zvolen 131 131 262
17. ŠVEC Ivan MŠK Žiar nad Hronom 126 127 253
18. TRGIŇA Jozef ŠSK Handlová 132 121 253
19. PAULÍK Emil ŠSK Handlová 131 121 252
20. SALAY Andrej ŠSK Handlová 131 121 252
21. SILNÝ Stanislav MŠK Žiar nad Hronom 135 116 251
22. PAMMER Miloš BS Prievidza 123 118 241
23. ČUDAI Štefan MAGNUM Želiezovce 115 113 228
24. ŠKULTÉTY Miroslav MŠK Žiar nad Hronom 115 109 224
25. HVIZDÁK Emil ŠSK mesta Martin 105 114 219
26. URBÁN Zsolt MAGNUM Želiezovce 110 103 213
27. JANČEK Martin ŠSK MsP Prievidza 100 98 198
28. MAČKAY Juraj BC Prievidza 89 105 194
29. URBÁNOVÁ Annamária MAGNUM Želiezovce 72 88 160
30. PRIEKOPA Ľudovít MAGNUM Želiezovce 58 65 123

 

Veľkorážna pištoľ služobná

Poradie Meno Organizácia 1 PI 2 PI Súčet
I. IHRING Karol MŠK Žiar nad Hronom
130 139 269
II. HLINKA Michal ŠSK mesta Martin 134 130 264
III.
VNUČKO Ján
BC Prievidza
130 131 261
4. BUBLÁK Dušan ŠSK Handlová 131 128 259
5. LALUHA Stanislav ŠSK Handlová 128 128 256
6. ČEMAN Miroslav ŠSK Zvolen 125 128 253
7. PERINA Ľuboš MŠK Žiar nad Hronom 119 134 253
8. MALČEK Ivan ŠSK VTJ Zvolen 125 125 250
9. STACHO Ján ŠSK mesta Martin 122 126 248
10. VRÁBEL Milan BC Prievidza 124 121 245
11. BUNDZEL Juraj ŠSK Handlová 122 121 243
12. KHÜEBACHOVÁ Martina ŠSK Handlová 118 120 238
13. KHÜEBACH Blažej BC Prievidza 121 116 237
14. SILNÝ Stanislav MŠK Žiar nad Hronom 114 121 235
15. PAMMER Miloš BS Prievidza 108 115 223
16. PAULÍK Emil ŠSK Handlová 105 115 220
17. GRÚBER Marian MŠK Žiar nad Hronom 110 102 212
18. TRGIŇA Jozef ŠSK Handlová 93 118 211
19. HVIZDÁK Emil ŠSK mesta Martin 80 114 194
20. URBÁN Zsolt MAGNUM Želiezovce 66 85 151
21. JANČEK Martin ŠSK MsP Prievidza 54 83 137
22. ČUDAI Štefan MAGNUM Želiezovce 63 62 125

 

Propozície súťaže Propozície
Výsledková listina súťaže Výsledky