Memoriál Jaroslava Trgiňu 2. ročník 16.09.2018

Malokalibrová športová pištoľ

Poradie Meno Organizácia 1 PI 2 PI Súčet
I.
IHRING Karol
MŠK Žiar n. Hronom
136 143 279
II.
ŠULEK Filip
MŠK Žiar n. Hronom 141 137 278
III. KHÜEBACHOVÁ Martina
ŠSK Handlová
135 142 277
4. GRÚBER Marian MŠK Žiar nad Hronom 140 137 277
5. LALUHA Stanislav ŠSK Handlová 133 135 268
6. BUBLÁK Dušan ŠSK Handlová 138 129 267
7. VÝBOH Ján Zvolenská Slatina 131 136 267
8. ZSIGA Eduard Zvolenská Slatina 131 134 265
9. LIPTÁK Ondrej MŠK Žiar nad Hronom 130 133 263
10. SALAY Andrej ŠSK Handlová 130 132 262
11. MAJLIŠ Dušan MŠK Žiar nad Hronom 132 128 260
12. VÉKONY Milan MAGNUM Želiezovce 125 134 259
13. GRÚBEROVÁ Marianna MŠK Žiar nad Hronom 133 125 258
14. BUNDZEL Juraj ŠSK Handlová 129 123 252
15. KHÜEBACH Blažej BC Prievidza 120 131 251
16. SABAKA Miroslav Rudno nad Hronom 129 122 251
17. PAŽITNÝ Augustín ŠSK Handlová 124 126 250
18. TRGIŇA Jozef ŠSK Handlová 119 130 249
19. SILNÝ Stanislav MŠK Žiar nad Hronom 127 122 249
20. MATURKANIČOVÁ Mária MAGNUM Želiezovce 120 126 246
21. PAULÍK Emil ŠSK Handlová 119 126 245
22. GATIAL Robert 126 119 245
23. JANEGA Norbert MŠK Žiar nad Hronom 123 122 245
24. KMEŤ Stanislav BC Prievidza 113 117 230
25. KRÁLIK Marek ŠSK Handlová 116 113 229
26. ŽÁČIK Vladimír MAGNUM Želiezovce 107 114 221
27. MAČKAY Juraj BC Prievidza 94 105 199
28. ČUDAI Štefan MAGNUM Želiezovce 95 103 198
29. PRIEKOPA Ľudovít MAGNUM Želiezovce 71 61 132
30. LÁSLOP Anton BC Prievidza 45 56 101

 

Veľkorážna pištoľ služobná

Poradie Meno Organizácia 1 PI 2 PI Súčet
I. KHÜEBACHOVÁ Martina ŠSK Handlová
135 131 266
II. IHRING Karol MŠK Žiar n. Hronom 131 133 264
III.
BUBLÁK Dušan ŠSK Handlová
135 128 263
4. LIPTÁK Ondrej MŠK Žiar nad Hronom 128 127 255
5. VÉKONY Milan MAGNUM Želiezovce 126 126 252
5. KHÜEBACH Blažej BC Prievidza 119 126 245
7. SABAKA Miroslav Rudno nad Hronom 130 115 245
8. VRÁBEL Pavel ŠSK Handlová 119 125 244
9. VRÁBEL Milan BC Prievidza 112 131 243
10. LALUHA Stanislav ŠSK Handlová 120 123 243
11. BUNDZEL Juraj ŠSK Handlová 125 116 241
12. PAULÍK Emil ŠSK Handlová 113 126 239
13. KRÁLIK Marek ŠSK Handlová 114 117 231
14. TRGIŇA Jozef ŠSK Handlová 121 109 230
15. MATURKANIČOVÁ Mária MAGNUM Želiezovce 95 112 207
16. GRÚBER Marian MŠK Žiar nad Hronom 100 107 207
17. JANEGA Norbert MŠK Žiar nad Hronom 93 85 178
18. ŽÁČIK Vladimír MAGNUM Želiezovce 91 85 176
19. ZSIGA Eduard Zvolenská Slatina 84 83 167
20. ČUDAI Štefan MAGNUM Želiezovce 84 82 166
21. SILNÝ Stanislav MŠK Žiar nad Hronom 95 66 161
22. KLUZÁČEK Zdeno MŠK Žiar nad Hronom 65 91 156
23. HANZEL Jiří MŠK Žiar nad Hronom 64 89 153

 

Propozície súťaže Propozície
Výsledková listina súťaže Výsledky