Memoriál Janka Urminského 9. ročník 25.7.2020

Športová pištoľ 5 + 30

Poradie Meno Organizácia 1 PI 2 PI Súčet
I.
RUTTKAY Miroslav
ŠSK mesta Martin 143 143 286
II.
GRÚBER Marián
MŠK Žiar nad Hronom 138 137 275
III. KHÜEBACHOVÁ Martina ŠSK Handlová 133 140 273
4. BUBLÁK Dušan ŠSK Handlová 139 133 272
5. HLINKA Michal ŠSK mesta Martin 133 138 271
6. KHÜEBACH Blažej BC Prievidza 141 126 267
7. VÉKONY Milan Magnum Želiezovce 137 129 266
8. MAJLIŠ Dušan MŠK Žiar nad Hronom 131 134 265
9. VRÁBEL Pavel ŠSK Handlová 132 132 264
9. NOSIAN Richard Magnum Želiezovce 133 131 264
11. NOSIANOVÁ Adriana Magnum Želiezovce 129 134 263
11. LIPTÁK Ondrej MŠK Žiar nad Hronom 131 132 263
13. SALAY Andrej ŠSK Handlová 130 129 259
14. BUNDZEL Juraj ŠSK Handlová 130 128 258
15. VNUČKO Ján BC Prievidza 122 135 257
15. ŠKULTÉTY Miroslav MŠK Žiar nad Hronom 129 128 257
17. SILNÝ Stanislav MŠK Žiar nad Hronom 125 129 254
17. ZSIGA Eduard Zvolenská Slatina 127 127 254
19. VÝBOCH Ján Zvolenská Slatina 127 124 251
20. VRÁBEL Milan BC Prievidza 124 125 249
21. TRGIŇA Jozef ŠSK Handlová 126 121 247
22. URBÁN Zsolt Magnum Želiezovce 115 125 240
22. PAULÍK Emil ŠSK Handlová 121 119 240
22. PAŽITNÝ Augustín ŠSK Handlová 122 118 240
25. KRÁLIK Marek ŠSK Handlová 116 121 237
26. PRASTALO Milan Condor Trenčín 117 110 227
27. MAČKAY Juraj BC Prievidza 121 101 222
28. KMEŤ Stanislav BC Prievidza 100 118 218
29. LÁSLOP Anton BC Prievidza 102 111 213
30. GÁLIKOVÁ Jana MŠK Žiar nad Hronom 97 107 204
31. KOVÁČ Stanislav ŠSK MsP Prievidza 94 108 202
32. PÁLEŠ Jozef ŠSK mesta Martin 84 103 187
33. ČUDAI Štefan Magnum Želiezovce 82 99 181
34. PRIEKOPA Ľudovít Magnum Želiezovce 55 58 113
35. URBÁNOVÁ Annamária Magnum Želiezovce 56 45 101

Veľkorážna pištoľ služobná 5 + 30

Poradie Meno Organizácia 1 PI 2 PI Súčet
I.
BUBLÁK Dušan
ŠSK Handlová 130 132 262
II.
VNUČKO Ján BC Prievidza 130 131 261
III. VRÁBEL Milan
BC Prievidza
135 120 255
4. KHÜEBACHOVÁ Martina ŠSK Handlová 122 131 253
5. LIPTÁK Ondrej MŠK Žiar nad Hronom 119 133 252
5. RUTTKAY Miroslav ŠSK mesta Martin 122 130 252
7. KHÜEBACH Blažej BC Prievidza 129 122 251
8. VÉKONY Milan Magnum Želiezovce 119 131 250
9. VRÁBEL Pavel ŠSK Handlová 128 118 246
10. NOSIAN Richard Magnum Želiezovce 126 119 245
11. ŠKULTÉTY Miroslav MŠK Žiar nad Hronom 126 115 241
12. HLINKA Michal ŠSK mesta Martin 115 125 240
13. KRÁLIK Marek ŠSK Handlová 113 126 239
13. MAJLIŠ Dušan MŠK Žiar nad Hronom 116 123 239
15. BUNDZEL Juraj ŠSK Handlová 124 111 235
16. TRGIŇA Jozef ŠSK Handlová 106 126 232
17. NOSIANOVÁ Adriana Magnum Želiezovce 113 114 227
18. PAULÍK Emil ŠSK Handlová 114 112 226
19. SILNÝ Stanislav MŠK Žiar nad Hronom 116 102 218
20. ĎURINA Slavomír BC Prievidza 86 113 199
21. BÍREŠ Ivan ŠSK Handlová 88 109 197
22. KOVÁČ Stanislav MsP Prievidza 83 98 181
23. ZSIGA Eduard Zvolenská Slatina 67 81 148
24. URBÁN Zsolt Magnum Želiezovce 63 47 110
25. ČUDAI Štefan Magnum Želiezovce 54 28 82

 

Propozície súťaže Propozície
Výsledková listina súťaže Výsledky