Memoriál Janka Urminského 7. ročník 20.5.2018

Celkový víťazi Športová pištoľ + Veľkorážna pištoľ služobná

Poradie Meno Organizácia ŠPi VsPi Súčet
I.
VNUČKO Ján BC Prievidza 271 269 540
II.
LALUHA Stanislav ŠSK Handlová
265 263 528
III.
VÉKONY Milan
Magnum Želiezovce
257 258 515

 

 

Športová pištoľ 5 + 30

Poradie Meno Organizácia 1 PI 2 PI Súčet
I.
IHRING Karol
MŠK Žiar nad Hronom 139 139 278
II.
GRÚBER Marián
MŠK Žiar nad Hronom
141 136 277
III. STACHO Ján
ŠSK mesta Martin
136 135 271
III. VNUČKO Ján BC Prievidza 140 131 271
5. TOMAŠKIN Pavel ŠSK Príbelce 131 137 268
5. BUBLÁK Dušan ŠSK Handlová 134 134 268
7. LALUHA Stanislav ŠSK Handlová 127 138 265
8. PERINA Ľuboš MŠK Žiar nad Hronom 124 136 260
9. ŠULEK Filip MŠK Žiar nad Hronom 129 130 259
9. LIPTÁK Ondrej MŠK Žiar nad Hronom 129 130 259
9. PAMMER Miloš BS Prievidza 130 129 259
12. VÉKONY Milan Magnum Želiezovce 122 135 257
12. BUNDZEL Juraj ŠSK Handlová 130 127 257
14. REPÁŇ Vladimír ŠSK mesta Martin 131 123 255
15. SALAY Andrej ŠSK Handlová 125 125 250
15. TRGIŇA Jozef ŠSK Handlová 128 122 250
17. MATURKANIČOVÁ Mária Magnum Želiezovce 124 124 248
18. KHÜEBACH Blažej BC Prievidza 119 125 244
19. MAJLIŠ Dušan MŠK Žiar nad Hronom 121 113 234
20. PAULÍK Emil ŠSK Handlová 102 120 222
21. URBÁN Zsolt Magnum Želiezovce 90 89 179
22. ČUDAI Štefan Magnum Želiezovce 88 82 170
23. PRIEKOPA Ľudovít Magnum Želiezovce 71 91 162
24. MAČKAI Juraj BC Prievidza 53 83 136
25. URBÁNOVÁ Annamária Magnum Želiezovce 58 60 118

 

 

Víťazi VsPi

Veľkorážna pištoľ služobná 5 + 30

Poradie Meno Organizácia 1 PI 2 PI Súčet
I. VNUČKO Ján
BC Prievidza 133 136 269
II. LALUHA Stanislav
ŠSK Handlová
130 133 263
III.
VÉKONY Milan Magnum Želiezovce 128 130 258
4. KHÜEBACH Blažej BC Prievidza 120 131 251
5. BUNDZEL Juraj ŠSK Handlová 133 117 250
6. PERINA Ľuboš MŠK Žiar nad Hronom 128 120 248
7. BUBLÁK Dušan ŠSK Handlová 121 124 245
7. PAMMER Miloš BS Prievidza 125 120 245
7. REPÁŇ Vladimír ŠSK mesta Martin 127 118 245
10. VRÁBEL Milan BC Prievidza 119 124 243
11. STACHO Ján ŠSK mesta Martin 125 115 240
12. VRÁBEL Pavel ŠSK Handlová 123 111 234
13. MATURKANIČOVÁ Mária Magnum Želiezovce 119 110 229
14. HLINKA Michal ŠSK mesta Martin 110 117 227
15. PAULÍK Emil ŠSK Handlová 109 117 226
15. TRGIŇA Jozef ŠSK Handlová 115 111 226
17. LIPTÁK Ondrej MŠK Žiar nad Hronom 98 124 222
18. HVIZDÁK Emil ŠSK mesta Martin 75 85 160
19. ČUDAI Štefan Magnum Želiezovce 67 66 133
19. URBÁN Zsolt Magnum Želiezovce 79 54 133

 

Propozície súťaže Propozície
Výsledková listina súťaže Výsledky